Přirodní tráva

Umělá tráva

Tělocvična

Parkoviště

Regenerace

Konferenční místnost

Posilovna

Wi-Fi

Maximální kapacita: 88 lidí

Cena od 1790 Kč / os. / den

vzdálenost 1 km od fotbalového hřiště

Zažijte jedinečné chvíle v srdci Jižních Čech a vychutnejte si ubytování v romantických prostorách zámeckého hotelu Štekl přímo u zámku Hluboká. V každém kousku našeho hotelu se skrývá kus historie a v každém z našich komfortních pokojů se budete cítit pohodlně.

Budova hotelu Štekl je stejně stará jako zámek Hluboká a její prostory dříve sloužily jako obydlí pro vyšší zámecké úředníky a část hotelu pak jako psince a konírny.

Z našich luxusních pokojů si můžete vychutnat unikátní výhled do okolní krajiny i na samotný zámek Hluboká. Ať už toužíte prožít romantický víkend, příjemné chvíle s rodinou nebo inspirativní firemní akci, náš hotel vám poskytne veškerý komfort a služby.

Hotel Štekl nabízí ubytování v 24 standardních dvoulůžkových pokojích, 15 De Luxe pokojích, 3 apartmá a 2 královských apartmá. Všechny pokoje jsou zařízené v romantickém zámeckém stylu. Atmosféra pokojů je dotvářena replikami obrazů holandských mistrů.

Vyberte si prostor a výhled podle svého přání. Každý ze 44 pokojů je jiný a díky své velikosti i architektonickému řešení má každý pokoj svou osobitou atmosféru.

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, toaletou, televizí, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem.

Poptávkový formulář

Kategorie

Souhlas

4 + 14 =