Přirodní tráva

Konferenční místnost

Parkoviště

Regenerace

Wi-Fi

Umělá tráva

Maximální kapacita: 160 lidí

Cena od 550 Kč / os. / den

vzdálenost 100m od fotbalového hřiště

 

Táborové chaty

Chatička je pro čtyři osoby. Ideální pro školní výlety, nebo dětské tábory.Chata č. 30. je velitelská, vybavená tlampačem pro svolávání osadníků. V chatičkách je úložný prostor. Chaty vyvolených mají el.zásuvku. Tábor má své ohniště. Sprchy a toalety jsou v nedaleké budově. Vedle chatiček je velký stan, který poskytne úkryt při deštivém dnu, navíc pro ty, co nevydrží bez elektřiny, je v něm možnost dobití životachraňujících přístrojů 🙂

Chaty

Sruby jsou celoročně obyvatelné, vytápěné buď přímotopem nebo krbem. Za sruby je velké ohniště na opékání buřtů nebo jen na koukání do ohně. Ve srubech je možnost přistýlky.  V každém srubu je koupelna se sprchou a WC.

Hřiště

Máme klasické travnaté fotbalové hřiště, s pevnými bránami. Máme i tréninkové mobilní branky. Ty vám umožní zkrácení hřiště pro hru a trénink dětí. Nebo pro trénink v několika skupinách.

Aktivity

Najdete tady širokou škálu možností. Od bazénu, hrišť, kurtů, přes koloběžky, kola a elektrokola až po lanový park.Kromě venkovních aktivit můžete čas trávit i vnitřními aktivitami. Máme pro vás bowling, stolní tenis, šipky, kulečník, stolní fotbal.

Poptávkový formulář

Kategorie

Souhlas

12 + 4 =

Další fotbalová soustředění